Carissime - 13 2014 18:25:34

Co myślicie o KL4? Czy kiedyś powstanie? Jeżeli tak, to o czym będzie opowiadało? O życiu Mufasy i Skazy czy o życiu Kiary i Kovu? Tutaj możecie zapisywać swoje przemyślenia na temat KL4. ;)

FireLion - 14 2014 16:58:34

Ja bym chciał, żeby powstałą część o życiu Mufasy i Skazy.

Ale niestety mało prawdopodobne jest, że powstanie kolejna część.

Wimpy - 06 2014 18:21:06

Hm, myślę, że powstanie kolejnej części raczej graniczyłoby z cudem :D
Co do fabuły pisałam już w jednym wątku, że robienie kolejnej części o dalszych losach Kovu i Kiary byłoby bez sensu, bo nie ma o czym xD Co nie oznacza wcale, że bym nie chciała jeszcze raz zobaczyć Kovu i Kiary, przeciwnie - marzę o tym xD Tylko na serio, nie ma o czym, nie ma po co. Lepszym rozwiązaniem byłoby już stworzenie prequela o Mufasie i Tace. Bardzo mnie ciekawią pewne fakty na temat ich przeszłości (np. skąd Skaza ma bliznę, dlaczego stał się zły itp.).
W każdym razie - cokolwiek miałoby powstać, jestem za xD

Hateru - 22 2014 19:17:52

@up
Czyli po prostu ekranizacja "A tale of two brothers" co by mogło być bardzo ciekawe i z dużą szansą kasowe.

Kopa stał się dość znany więc w sumie to się nawet dziwię że nie powstała nawet 30min ekranizacja o nim.

Damu - 26 2014 16:53:43

Tak, ja też uważam że film o przeżyciach Skazy i Mufasy byłby nawet ciekawy. Chciałoby się nam obejrzeć dalsze losy Kovu i Kiary ale to już by było bez sensu, w ten sposób historia będzie się powtarzać i zrobi się to nudne. Kolejne lwiątka, kolejna miłość, kolejny władca, kolejne czarne charaktery. No chyba, że przywrócą do życia Zirę, że niby tak na prawdę przeżyła. Ale jej kolejna śmierć w filmie? To wszystko byłoby monotonne.

No ale cóż, gdybyśmy poznali rodziców Skazy i Mufasy w filmie, potem chcielibyśmy poznać ojców ojców, ojców ojców ojców i tak dalej. Chociaż mogliby zrobić coś o dziejach Lwiej Ziemii, jak powstała, kto był pierwszym królem i jaka była ogólnie jej historia.

wspia pun rzeszow pkmn fire red kody wymagane wyksztalcenie na lesniczego lokomotywa w wersi dla dorosłych www.gryemil88.pun.pl