Carissime - 23 2014 13:07:01

Kod:

[color=#6b238E]Imię:[/color]
[color=#6b238E]Płeć:[/color]
[color=#6b238E]Wiek:[/color]
[color=#6b238E]Rasa:[/color]
[color=#6b238E]Charakter:[/color]
[color=#6b238E]Krewni, rodzina:[/color]
[color=#6b238E]Historia:[/color]

[color=red]Regulamin przeczytany?:[/color]

Wypełnić i odpowiedzieć tu.

Muaij - 04 2014 22:08:19

Imię:_Muaij
Płeć:_Samiec
Wiek:_7 lat
Rasa:_Lew
Charakter:_Przebiegły i parszywy. Lepiej nie darzyć go zaufaniem. Ma nienaganne maniery, jednak w ciągu kilku chwil może Cię zabić, za niewłaściwe słowo.
Krewni, rodzina:_Zamordowana
Historia:_Po piekle które przeżył w bitwie, oślepiony i ranny zadecydował dołączyć się do stada. Gdy wędrował wytykano go i wyśmiewano się z niego. Poprzysiągł zemstę na tych, którzy go zranili. Wiadomo o nim tyle, co nic. Oprócz tych informacji, podaje się za rasowego zabójcę. Podobno za każdego zabitego robi sobie nacięcie na łapie. Koszmarny typ...Regulamin przeczytany?:_I krwią podpisany.

//Pamiętaj o spacji po dwukropku/wielokropku, akcept. ~ Cari//

Swahili - 21 2014 12:31:56

Imię: Swahili
Płeć: Lwica
Wiek: Około trzech lat, choć z opowieści o jej przygodach można wywnioskować, że jest starsza.
Rasa: Lew
Charakter: Zwykle spokojna, nie wtrąca się w nie swoje sprawy, jednak uwielbia dreszczyk emocji i chętnie bierze udział w różnych wydarzeniach. Mimo iż wydaje się być żądna przygód, zwykle trzyma się na boku i czasem wtrąci parę słów. Oddana przyjaciołom, okazuje szacunek nieznajomym. Nie lubi rozlewów krwi, co może być nieco sprzeczne z przeszłością stada, do którego dołączyła. Czasem zdarza jej się mówić o rzeczach, o których niewielu ma pojęcie. Wiele podróżowała w młodym wieku, a jej przygody są niczym wyjęte z legend, dlatego czasami zdarza jej się zbyt dużo mówić. Jednak są to tylko wyjątkowe przypadki, zwykle jest cicha i spokojna.
Krewni, rodzina: Rodzice i siostra, mieszkająca w innym stadzie.
Historia: Pochodzi z małego stada mieszkającego na wyspie. Kiedy miała niewiele ponad rok, opuściła je i wyruszyła w podróż. Po latach wędrówek dotarła do Lwiej Ziemi, aczkolwiek dołączyła do stada Czarnego Kła. Jest jednak jedna cecha lwicy, która różni ją od innych - nie je mięsa innego od ryb. Prawdopodobnie wzięła się stąd, że podczas podróży Swah nie mogła polować, dlatego żywiła się rybami. Lubi jeść też owoce, co wśród lwów jest niespotykane.

Żeby nie było nieporozumień (np. mój aktualny avatar, niezwiązany z tematyką forum), dam parę artów z Swahili.

Spoiler:

http://fc00.deviantart.net/fs70/f/2012/285/a/e/req__swahili_by_panttahti-d5hkjp5.png
http://i1316.photobucket.com/albums/t609/SwahuSZL/swahiliponyversionbygol_zpsa53e2e2e.png
http://fc08.deviantart.net/fs70/f/2014/066/6/4/swahili___reference_by_goldennove-d799rif.png
http://fc06.deviantart.net/fs71/f/2014/083/a/9/profile_picture_by_goldennove-d7bgi8e.png
http://i1316.photobucket.com/albums/t609/SwahuSZL/pieknyrysunek_zps27db30e9.jpg
http://i1316.photobucket.com/albums/t609/SwahuSZL/swahili_by_chay25-d5kwcn2_zps1fa5326d.png
http://i1316.photobucket.com/albums/t609/SwahuSZL/2333_zps529f2bf1.png

Regulamin przeczytany?: Tak

//Akceptuję ~ Cari//

Damu - 13 2014 17:22:34

Imię: Damu/Damur
Płeć: Lew
Wiek: Nastolatek, w przeliczeniu na ludzkie jakieś 17 lat.
Rasa: Lew
Charakter: Czasami dość zmienny. Jest jednak zawsze pewny siebie. Jest także bardzo odważny, ale rozsądny, choć jednak lubi improwizować. Niezbyt obchodzą go jego niepowodzenia, woli zawsze żyć dalej i nigdy się nie poddaje. Po prostu kocha życie. Mimo swojego dobra w duszy, ma pewne zachcianki, jak to młody lew. Lubi się siłować i nie wiedzieć czemu, podobają mu się rany na własnym ciele pod warunkiem, że nie są trwałe do końca życia. Typowy urwis, musi się wyszaleć. Lubi trzymać innych w napięciu i łamać wszelkie możliwe zasady. Zupełnie nie obchodzą go takie  lwie prawa, jak zakaz wchodzenia na czyjeś terytorium czy nie wchodzenie na drzewa. Mimo swojego charakteru, jest bardzo kochający.
Krewni, rodzina: Rodzice i brat, nie wiadomo co się z nimi aktualnie dzieje.
Historia: Wychował się w pewnym stadzie, ogólnie był bardzo kochany i rozpieszczany przez rodziców. To sprawiało że coraz bardziej rozwijała się jego wyobraźnia. Lecz stado wybrało jego brata na króla. Damur nie dziwił się temu, w końcu był kiepskim materiałem na przywódcę, a na dodatek nie chciał stawać się odpowiedzialnym "nudziarzem". Postanowił odejść z rodzinnego stada, po prostu z biegiem czasu wszyscy zaczęli go olewać, aż pokłócił się z bratem. Ponadto uznał że terytorium jego stada jest zbyt mało ciekawe, wolał obejrzeć ładniejsze widoki.

Regulamin przeczytany?: Tak.

// Tahira approves ~ Tahira //

Dakota - 03 2015 13:59:17

Imię: Dakota
Płeć: Samica
Wiek: Dorosła
Rasa: Lwica
Charakter: Dakota dostosuje się do każdej sytuacji.Potrafi się poświęcić w imię własnej idei.Jest szczera oraz prawdomówna,nie cierpi kłamstwa.Czasami jednak jest wredna i potrafi być mściwa.Jest zadziorną lwicą choć bardzo pomocną.Uwielbia przemawiać formalnie i rzadko można ją rozśmieszyć.Nie lubi również dużego towarzystwa,ceni sobie prywatność oraz spokój.Nie jest jednak typem samotniczki.
Krewni, rodzina: Siostra,należy do innego stada
Historia: Dakota jako małe lwiątko była wychowywana przez biedne stado,które miało problemy z wyżywieniem.Jej matka zmarła podczas porodu a ojciec przesadnie się nią nie interesował,aż w końcu ją opuścił.Dakota została wraz ze swoją siostrą,jednak i w późniejszym czasie nie dane jej było współistnieć z rodziną.Inne wrogie stado postanowiło przejąć terytorium.Siostry pomagały sobie wzajemnie jak tylko potrafiły jednak potem zostały rozdzielone.Do tej pory Dakota nie wie co się stało z jej młodszą siostrą.Wiedziała tylko że od tego momentu musiała radzić sobie sama.To dzięki samotności potrafi dostosować się do każdej sytuacji oraz mieć zmienny charakter.Niestety również taki bieg wydarzeń sprawił,że w jej sercu pojawiła się idea zemsty.Teraz czeka na pojednanie z innym stadem,z którym będzie mogła współistnieć na dłużej.

Regulamin przeczytany?: Tak

www.dolnyslask.pun.pl www.power-rangers.pun.pl www.adm.pun.pl www.xiaolin.pun.pl www.pro-serwer.pun.pl