Damu - 14 2014 11:51:32

Na pewno choć raz obejrzeliście kiedyś co najmniej jedno anime, bądź mangę. Ja nie jestem tego megafanką, aczkolwiek lubię co jakiś czas obejrzeć dobre anime dla zabicia czasu i gwałtownego rozbudzenia emocji, w tym w szczególności wzruszenia, śmiechu jak i adrenaliny.
Polecam oglądać na stronie http://www.anime-shinden.info/index.php. Mają tam tego bardzo dużo, ponadto wszystko jest ładnie pogrupowane. Można wybrać sobie jeden z przeważnie kilku odtwarzaczy, ponadto w dobrej grafice, i dobrym tłumaczeniu.
Jakie wy anime polecacie to obejrzenia? Ja osobiście: Vampire Knight - to anime zdecydowanie mrozi krew w żyłach i pobudza strach i nieraz wzruszenie; InuYasha - cóż, nie obejrzałam tego jeszcze do końca, bo odcinków jest ponad 160 w pierwszym sezonie, a ja jestem dopiero na... 6? Aczkolwiek już wywarło na mnie świetne wrażenie, polecam obejrzeć.

gotyk malarstwo pokemon fire red jak zdobyc alakazama psy rasowe szczeniaki labradory czarne tapeta gatunki ślimaków akwariowych .pl kary w zk ilawa