Damu - 14 2014 11:51:32

Na pewno choć raz obejrzeliście kiedyś co najmniej jedno anime, bądź mangę. Ja nie jestem tego megafanką, aczkolwiek lubię co jakiś czas obejrzeć dobre anime dla zabicia czasu i gwałtownego rozbudzenia emocji, w tym w szczególności wzruszenia, śmiechu jak i adrenaliny.
Polecam oglądać na stronie http://www.anime-shinden.info/index.php. Mają tam tego bardzo dużo, ponadto wszystko jest ładnie pogrupowane. Można wybrać sobie jeden z przeważnie kilku odtwarzaczy, ponadto w dobrej grafice, i dobrym tłumaczeniu.
Jakie wy anime polecacie to obejrzenia? Ja osobiście: Vampire Knight - to anime zdecydowanie mrozi krew w żyłach i pobudza strach i nieraz wzruszenie; InuYasha - cóż, nie obejrzałam tego jeszcze do końca, bo odcinków jest ponad 160 w pierwszym sezonie, a ja jestem dopiero na... 6? Aczkolwiek już wywarło na mnie świetne wrażenie, polecam obejrzeć.

parkowanie przodem do budynku test na przykurcz mięśnia biodrowo-lędźwiowego Jak sie lata samolotem dodo w gta 3? Dowland minecraft na symbiana cashaper pozyczki opinie