Diamentowe Serca - Forum poświęcone bajce Król Lew


Witaj na forum o Królu Lwie!
Mamy nadzieję, że będziesz się na nim dobrze bawił!

Ogłoszenie

NOWE OGŁOSZENIA!
Akcja "Ratujmy Forum"! PRZECZYTAJ!
Nabór na Moderatorów!
Nabór na Pomocników!
Nabór na Avatarów!
Ustawienia stylu.
Stadne rozmowy

#1 29 2014 18:57:52

Madame Carotte

http://www.golden-hearts.cba.pl/rangi/user.png

Zarejestrowany: 26 2014
Posty: 15
Punktów :   

Madame Carotte

Imię postaci:Madame Carotte, dla znajomych Marchew, Ruda, Morots, Carotte, Caro i tym podobne.

Wiek:Jeszcze młoda, w zasadzie młoda-dorosła. Powiedzmy, że wiek, w którym człowiek średnio zaczyna studia.

Charakter:Jest postacią raczej dynamiczną, pełną werwy. Zdarza się, że jest cyniczna i nadużywa ironii czy sarkazmu, ale jeśli kogoś lubi nie stosuje na nim tych zabiegów. Bywa nieufna i potrafi szybko zrazić się do kogoś, ale gdy tylko lepiej go pozna pokazuje swoja przyjacielską i sympatyczną naturę. W obronie najbliższych dałaby się pociąć. Jest cierpliwa i kompletnie wyrozumiała, choć to nie zawsze wychodzi jej na dobre. Do tego wszystkiego dochodzi duża ilość kreatywności oraz poczucie humoru.

Rasa:Kot. Lew. Nie wiem, ale na pewno kotowate.

Płeć:Kotka, ot co.

Historia:Historia Rudej jest banalna. Przyszła na świat na skraju pustyni. Z początku była cichym, pultaśnym, puchatym i wrażliwym kłębuszkiem futra, dzięki czemu łatwo padała ofiarą żartów i kpin koleżanek i kolegów. Żyła tak w cieniu, aż coś się zmieniło. Odkąd poznała definicję buntu nagminnie wykorzystywała ją w praktyce, co zaowocowało kilkoma bójkami z rówieśnikami i rozszarpaniem ucha. Ruda była tak nieznośna i w dalszym ciągu niezrozumiana, że postanowiła odejść. Być może kiedyś wróci tam, gdzie zaczęła wędrówkę. Tymczasem poznała Nalcia i jest z nim szczęśliwa. 

Wygląd:Kotka charakteryzuje się bujną i długą grzywą oraz puchatym ogonem z włosiem na całej wewnętrznej jego długości. Kolor jej włosów to czerwień przechodząca przez pomarańcz do żółci, tworząc coś w rodzaju ombre. Z lewej strony, za uchem dynda swobodnie pomarańczowy dred. Jej uszy są szpiczaste, można powiedzieć, że trójkątne, i ozdobione są trzema czerwonymi pędzelkami. Kolejna cecha charakterystyczna to szrama na lewym łuku brwiowym oraz wyszczerbione ucho, a nad nim kolczyk. Jej oczy są zielone, a futro kremowo pomarańczowe.

Offline

 
REKLAMAKról Lew
Kontakt z administracją
GG: Gadu-Gadu potrzeba reaktywacji E-mail do właściciela forum: mefkery@gmail.com

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.colobot.pun.pl czy 1.9tdi ma katalizator? czemu zauroczył mnie ksiądz? Jak sie lata samolotem dodo w gta 3? wielcy filozofofie starożytni